12-Feb-18 13:15:54
STEEL DARTS NEMZETI BAJNOKSÁG - I. forduló - Női egyéni -2018.02.10. Székesfehérvár
1)Erdei Nóra-Prince of Darts DSE
bye
Böhönyeiné Valéria-Pécsi DC
bye
Takácsné Fekete Franciska-Sport DC
bye
Filyó Tünde-Békéscsabai DSE
bye
1)Erdei Nóra-Prince of Darts DSE
Böhönyeiné Valéria-Pécsi DC
Takácsné Fekete Franciska-Sport DC
Filyó Tünde-Békéscsabai DSE
1)Erdei Nóra-Prince of Darts DSE
Takácsné Fekete Franciska-Sport DC
Erdei Nóra-Prince of Darts DSE
GROUP WINNER
1


-
2


-
3


-
4


-
17
12:00
BOARD
33
18
13:00
BOARD
33
25
14:00
BOARD
33
6
0
6
1
6
0
Last 32 - Best of 9 legs
Last 16 - Best of 11 legs
Quarter-finals - Best of 11 legs
GROUP 1
Page 1
© Roger Boyesen 2005-2018
http://www.dartsforwindows.com - Darts for Windows v.2.9.2.8
12-Feb-18 13:15:54
STEEL DARTS NEMZETI BAJNOKSÁG - I. forduló - Női egyéni -2018.02.10. Székesfehérvár
Makovits Hajnalka-Újvárosi Darts Club SE
bye
Bata Bogdanov Daniella-Sport DC
bye
Takács-Szögi Rita-Partiscum DC
Posztos Lilla-Darány KSE
4)Ölei Annamária-Békéscsabai DSE
bye
Makovits Hajnalka-Újvárosi Darts Club SE
Bata Bogdanov Daniella-Sport DC
Posztos Lilla-Darány KSE
4)Ölei Annamária-Békéscsabai DSE
Makovits Hajnalka-Újvárosi Darts Club SE
4)Ölei Annamária-Békéscsabai DSE
Ölei Annamária-Békéscsabai DSE
GROUP WINNER
5


-
6


-
7
11:00
BOARD
34
8


-
19
12:00
BOARD
34
20
13:00
BOARD
34
26
14:00
BOARD
34
0
5
6
1
4
6
1
6
Last 32 - Best of 9 legs
Last 16 - Best of 11 legs
Quarter-finals - Best of 11 legs
GROUP 2
Page 2
© Roger Boyesen 2005-2018
http://www.dartsforwindows.com - Darts for Windows v.2.9.2.8
12-Feb-18 13:15:54
STEEL DARTS NEMZETI BAJNOKSÁG - I. forduló - Női egyéni -2018.02.10. Székesfehérvár
3)Németh Éva-BEAC SE
bye
Kovács Tamara-Szolnoki Baglyok DC
bye
Vincze-Ördögh Krisztina-Partiscum DC
bye
Vereczkey Dorottya-Sport DC
Pop Noémi Angéla-Agria Dragons DC
3)Németh Éva-BEAC SE
Kovács Tamara-Szolnoki Baglyok DC
Vincze-Ördögh Krisztina-Partiscum DC
Pop Noémi Angéla-Agria Dragons DC
3)Németh Éva-BEAC SE
Pop Noémi Angéla-Agria Dragons DC
Németh Éva-BEAC SE
GROUP WINNER
9


-
10


-
11


-
12
11:00
BOARD
35
21
12:00
BOARD
35
22
27
14:00
BOARD
35
2
5
6
0
0
6
6
5
Last 32 - Best of 9 legs
Last 16 - Best of 11 legs
Quarter-finals - Best of 11 legs
GROUP 3
Page 3
© Roger Boyesen 2005-2018
http://www.dartsforwindows.com - Darts for Windows v.2.9.2.8
12-Feb-18 13:15:54
STEEL DARTS NEMZETI BAJNOKSÁG - I. forduló - Női egyéni -2018.02.10. Székesfehérvár
Bósza Emese-Prince of Darts DSE
bye
Laczi Viktória-Sport DC
bye
Kovács Csilla-Győri DC
Némethné Bősze Viktória-Aramis DC
2)Bogár Alexandra-Cívis DSE
bye
Bósza Emese-Prince of Darts DSE
Laczi Viktória-Sport DC
Kovács Csilla-Győri DC
2)Bogár Alexandra-Cívis DSE
Bósza Emese-Prince of Darts DSE
Kovács Csilla-Győri DC
Kovács Csilla-Győri DC
GROUP WINNER
13


-
14


-
15
11:00
BOARD
36
16


-
23
12:00
BOARD
36
24
13:00
BOARD
36
28
14:00
BOARD
36
5
4
6
5
6
4
2
6
Last 32 - Best of 9 legs
Last 16 - Best of 11 legs
Quarter-finals - Best of 11 legs
GROUP 4
Page 4
© Roger Boyesen 2005-2018
http://www.dartsforwindows.com - Darts for Windows v.2.9.2.8
12-Feb-18 13:15:54
STEEL DARTS NEMZETI BAJNOKSÁG - I. forduló - Női egyéni -2018.02.10. Székesfehérvár
1)Erdei Nóra-Prince of Darts DSE
Takácsné Fekete Franciska-Sport DC
Makovits Hajnalka-Újvárosi Darts Club SE
4)Ölei Annamária-Békéscsabai DSE
3)Németh Éva-BEAC SE
Pop Noémi Angéla-Agria Dragons DC
Bósza Emese-Prince of Darts DSE
Kovács Csilla-Győri DC
1)Erdei Nóra-Prince of Darts DSE
4)Ölei Annamária-Békéscsabai DSE
3)Németh Éva-BEAC SE
Kovács Csilla-Győri DC
1)Erdei Nóra-Prince of Darts DSE
3)Németh Éva-BEAC SE
Németh Éva-BEAC SE
CHAMPION
25
14:00
BOARD
33
26
14:00
BOARD
34
27
14:00
BOARD
35
28
14:00
BOARD
36
29
15:00
BOARD
35
30
15:00
BOARD
36
31


Stage
6
0
1
6
6
5
2
6
6
2
6
4
4
7
Quarter-finals - Best of 11 legs
Semi-finals - Best of 11 legs
Final - Best of 13 legs
FINALS
Page 5
© Roger Boyesen 2005-2018
http://www.dartsforwindows.com - Darts for Windows v.2.9.2.8