09-Feb-18 16:51:08
STEEL DARTS NEMZETI BAJNOKSÁG - I. forduló - Férfi egyéni-2018.02.10. Székesfehérvár
1)Székely Pál-Budapest Police SE
bye
Ágics Norbert-Sport DC
bye
Dervalics Attila-Pécsi DC
bye
Baka János-Balatonfüredi DC
bye
Vanó Dániel-Mátraterenyei DBE
bye
Barta Endre-Újvárosi Darts Club SE
bye
Bujna Péter-Sport-Hotel DC
bye
Kis-Iván Roland-T20 DC
bye
GROUP WINNER
1)Székely Pál-Budapest Police SE
Ágics Norbert-Sport DC
Dervalics Attila-Pécsi DC
Baka János-Balatonfüredi DC
Vanó Dániel-Mátraterenyei DBE
Barta Endre-Újvárosi Darts Club SE
Bujna Péter-Sport-Hotel DC
Kis-Iván Roland-T20 DC
1
2
3
4
5
6
7
8
257
10:00
BOARD
1
258
10:30
BOARD
1
259
11:00
BOARD
1
260
11:30
BOARD
1
385
12:30
BOARD
1
386
13:00
BOARD
1
449
13:30
BOARD
1
Last 512 - Best of 9 legs
Last 256 - Best of 9 legs
Last 128 - Best of 9 legs
Last 64 - Best of 11 legs
GROUP 1
Page 1
© Roger Boyesen 2005-2018
http://www.dartsforwindows.com - Darts for Windows v.2.9.2.8
09-Feb-18 16:51:08
STEEL DARTS NEMZETI BAJNOKSÁG - I. forduló - Férfi egyéni-2018.02.10. Székesfehérvár
Pajzák Tamás-Cívis DSE
bye
Réthelyi Attila János-Prince of Darts DSE
bye
Erdélyi László Pál-Újvárosi Darts Club SE
bye
Katona Bence-Sport DC
bye
Orosz Barna-Debreceni DSE
bye
Szabó István-T20 DC
bye
Kulich Balázs-EBDE SE
bye
Bukovszki András-Smile DC
bye
GROUP WINNER
Pajzák Tamás-Cívis DSE
Réthelyi Attila János-Prince of Darts DSE
Erdélyi László Pál-Újvárosi Darts Club SE
Katona Bence-Sport DC
Orosz Barna-Debreceni DSE
Szabó István-T20 DC
Kulich Balázs-EBDE SE
Bukovszki András-Smile DC
9
10
11
12
13
14
15
16
261
10:00
BOARD
2
262
10:30
BOARD
2
263
11:00
BOARD
2
264
11:30
BOARD
2
387
12:30
BOARD
2
388
13:00
BOARD
2
450
13:30
BOARD
2
Last 512 - Best of 9 legs
Last 256 - Best of 9 legs
Last 128 - Best of 9 legs
Last 64 - Best of 11 legs
GROUP 2
Page 2
© Roger Boyesen 2005-2018
http://www.dartsforwindows.com - Darts for Windows v.2.9.2.8
09-Feb-18 16:51:08
STEEL DARTS NEMZETI BAJNOKSÁG - I. forduló - Férfi egyéni-2018.02.10. Székesfehérvár
Goron Gergő-Arany Bikák DSE
bye
Fazekas Krisztián-EBDE SE
bye
Papp János-Békéscsabai DSE
bye
Megyeri Pál-Viadukt SE
bye
Darányi Tamás-Újpalotai KDC
bye
Somfai András-Viadukt SE
bye
Izsák Gábor-DÖ-MIK  DC
bye
Lakatos Gergely-Smile DC
bye
GROUP WINNER
Goron Gergő-Arany Bikák DSE
Fazekas Krisztián-EBDE SE
Papp János-Békéscsabai DSE
Megyeri Pál-Viadukt SE
Darányi Tamás-Újpalotai KDC
Somfai András-Viadukt SE
Izsák Gábor-DÖ-MIK  DC
Lakatos Gergely-Smile DC
17
18
19
20
21
22
23
24
265
10:00
BOARD
3
266
10:30
BOARD
3
267
11:00
BOARD
3
268
11:30
BOARD
3
389
12:30
BOARD
3
390
13:00
BOARD
3
451
13:30
BOARD
3
Last 512 - Best of 9 legs
Last 256 - Best of 9 legs
Last 128 - Best of 9 legs
Last 64 - Best of 11 legs
GROUP 3
Page 3
© Roger Boyesen 2005-2018
http://www.dartsforwindows.com - Darts for Windows v.2.9.2.8
09-Feb-18 16:51:08
STEEL DARTS NEMZETI BAJNOKSÁG - I. forduló - Férfi egyéni-2018.02.10. Székesfehérvár
Sinkovics Tamás-T20 DC
bye
Ádám Zoltán-Pécsi DC
bye
Szabados Attila-Pestújhelyi SC
bye
Győrvári Gergő-Szombathelyi DCSE
bye
Víg Gábor-DÖ-MIK  DC
bye
Tóth József-Győri DC
bye
Ficzere Imre-Agria Dragons DC
bye
Pásztor István-Partiscum DC
bye
GROUP WINNER
Sinkovics Tamás-T20 DC
Ádám Zoltán-Pécsi DC
Szabados Attila-Pestújhelyi SC
Győrvári Gergő-Szombathelyi DCSE
Víg Gábor-DÖ-MIK  DC
Tóth József-Győri DC
Ficzere Imre-Agria Dragons DC
Pásztor István-Partiscum DC
25
26
27
28
29
30
31
32
269
10:00
BOARD
4
270
10:30
BOARD
4
271
11:00
BOARD
4
272
11:30
BOARD
4
391
12:30
BOARD
4
392
13:00
BOARD
4
452
13:30
BOARD
4
Last 512 - Best of 9 legs
Last 256 - Best of 9 legs
Last 128 - Best of 9 legs
Last 64 - Best of 11 legs
GROUP 4
Page 4
© Roger Boyesen 2005-2018
http://www.dartsforwindows.com - Darts for Windows v.2.9.2.8
09-Feb-18 16:51:08
STEEL DARTS NEMZETI BAJNOKSÁG - I. forduló - Férfi egyéni-2018.02.10. Székesfehérvár
Józsa Roland-Arany Bikák DSE
bye
Bojtor Endre-Storm Darts Club SE
bye
Kovács Tamás-Békéscsabai DSE
bye
Fábián Sándor-Arany Bikák DSE
bye
Huiber Ádám-Prince of Darts DSE
bye
Nagy Csaba-Soul DC
bye
Németh Barna-Pécsi DC
bye
Dzsunyák János-Debreceni DSE
bye
GROUP WINNER
Józsa Roland-Arany Bikák DSE
Bojtor Endre-Storm Darts Club SE
Kovács Tamás-Békéscsabai DSE
Fábián Sándor-Arany Bikák DSE
Huiber Ádám-Prince of Darts DSE
Nagy Csaba-Soul DC
Németh Barna-Pécsi DC
Dzsunyák János-Debreceni DSE
33
34
35
36
37
38
39
40
273
10:00
BOARD
5
274
10:30
BOARD
5
275
11:00
BOARD
5
276
11:30
BOARD
5
393
12:30
BOARD
5
394
13:00
BOARD
5
453
13:30
BOARD
5
Last 512 - Best of 9 legs
Last 256 - Best of 9 legs
Last 128 - Best of 9 legs
Last 64 - Best of 11 legs
GROUP 5
Page 5
© Roger Boyesen 2005-2018
http://www.dartsforwindows.com - Darts for Windows v.2.9.2.8
09-Feb-18 16:51:08
STEEL DARTS NEMZETI BAJNOKSÁG - I. forduló - Férfi egyéni-2018.02.10. Székesfehérvár
Reiner Ákos-Viadukt SE
bye
Törő Flórián-Sport DC
bye
Szekrényes Viktor-Prince of Darts DSE
bye
Farkas Ferenc-Körmendi DC
bye
Tibai Attila-Paksi Darts SE
bye
Cseh Péter-Agria Dragons DC
bye
Raszler József-Győri DC
bye
Molnár Richárd-Mátraterenyei DBE
bye
GROUP WINNER
Reiner Ákos-Viadukt SE
Törő Flórián-Sport DC
Szekrényes Viktor-Prince of Darts DSE
Farkas Ferenc-Körmendi DC
Tibai Attila-Paksi Darts SE
Cseh Péter-Agria Dragons DC
Raszler József-Győri DC
Molnár Richárd-Mátraterenyei DBE
41
42
43
44
45
46
47
48
277
10:00
BOARD
6
278
10:30
BOARD
6
279
11:00
BOARD
6
280
11:30
BOARD
6
395
12:30
BOARD
6
396
13:00
BOARD
6
454
13:30
BOARD
6
Last 512 - Best of 9 legs
Last 256 - Best of 9 legs
Last 128 - Best of 9 legs
Last 64 - Best of 11 legs
GROUP 6
Page 6
© Roger Boyesen 2005-2018
http://www.dartsforwindows.com - Darts for Windows v.2.9.2.8
09-Feb-18 16:51:08
STEEL DARTS NEMZETI BAJNOKSÁG - I. forduló - Férfi egyéni-2018.02.10. Székesfehérvár
Aranyi Marcell-Cívis DSE
bye
Szántó Csaba-T20 DC
bye
Polgár Tibor-Győri DC
bye
Hartmann Levente-Balatonfüredi DC
bye
Pálinkás Norbert-Partiscum DC
bye
Szabó János Róbert-Agria Dragons DC
bye
Soltész István-Arany Bikák DSE
bye
Székely Dániel-Békéscsabai DSE
bye
GROUP WINNER
Aranyi Marcell-Cívis DSE
Szántó Csaba-T20 DC
Polgár Tibor-Győri DC
Hartmann Levente-Balatonfüredi DC
Pálinkás Norbert-Partiscum DC
Szabó János Róbert-Agria Dragons DC
Soltész István-Arany Bikák DSE
Székely Dániel-Békéscsabai DSE
49
50
51
52
53
54
55
56
281
10:00
BOARD
7
282
10:30
BOARD
7
283
11:00
BOARD
7
284
11:30
BOARD
7
397
12:30
BOARD
7
398
13:00
BOARD
7
455
13:30
BOARD
7
Last 512 - Best of 9 legs
Last 256 - Best of 9 legs
Last 128 - Best of 9 legs
Last 64 - Best of 11 legs
GROUP 7
Page 7
© Roger Boyesen 2005-2018
http://www.dartsforwindows.com - Darts for Windows v.2.9.2.8
09-Feb-18 16:51:08
STEEL DARTS NEMZETI BAJNOKSÁG - I. forduló - Férfi egyéni-2018.02.10. Székesfehérvár
Nothof Attila-Győztes Kör SE
bye
Keszthelyi Kornél-Pécsi DC
bye
Czukor Péter Benedek-Darány KSE
bye
Szordel Gábor-Paksi Darts SE
bye
Kocsis Zsolt-Körmendi DC
bye
Baji Károly-Prince of Darts DSE
bye
Nagy Barnabás-Darány KSE
bye
8)Prés Nándor-Smile DC
bye
GROUP WINNER
Nothof Attila-Győztes Kör SE
Keszthelyi Kornél-Pécsi DC
Czukor Péter Benedek-Darány KSE
Szordel Gábor-Paksi Darts SE
Kocsis Zsolt-Körmendi DC
Baji Károly-Prince of Darts DSE
Nagy Barnabás-Darány KSE
8)Prés Nándor-Smile DC
57
58
59
60
61
62
63
64
285
10:00
BOARD
8
286
10:30
BOARD
8
287
11:00
BOARD
8
288
11:30
BOARD
8
399
12:30
BOARD
8
400
13:00
BOARD
8
456
13:30
BOARD
8
Last 512 - Best of 9 legs
Last 256 - Best of 9 legs
Last 128 - Best of 9 legs
Last 64 - Best of 11 legs
GROUP 8
Page 8
© Roger Boyesen 2005-2018
http://www.dartsforwindows.com - Darts for Windows v.2.9.2.8
09-Feb-18 16:51:08
STEEL DARTS NEMZETI BAJNOKSÁG - I. forduló - Férfi egyéni-2018.02.10. Székesfehérvár
5)Mester Zoltán-Sport DC
bye
Mikus Alex-Sport DC
bye
Verbovszky Gábor-Mátraterenyei DBE
bye
Molnár Róbert-REVANS DSE
bye
Kisgéczi Károly-Darány KSE
bye
Vereczkey Lajos-Sport DC
bye
Csík Balázs-EBDE SE
bye
Nagy Attila-Szolnoki Baglyok DC
bye
GROUP WINNER
5)Mester Zoltán-Sport DC
Mikus Alex-Sport DC
Verbovszky Gábor-Mátraterenyei DBE
Molnár Róbert-REVANS DSE
Kisgéczi Károly-Darány KSE
Vereczkey Lajos-Sport DC
Csík Balázs-EBDE SE
Nagy Attila-Szolnoki Baglyok DC
65
66
67
68
69
70
71
72
289
10:00
BOARD
9
290
10:30
BOARD
9
291
11:00
BOARD
9
292
11:30
BOARD
9
401
12:30
BOARD
9
402
13:00
BOARD
9
457
13:30
BOARD
9
Last 512 - Best of 9 legs
Last 256 - Best of 9 legs
Last 128 - Best of 9 legs
Last 64 - Best of 11 legs
GROUP 9
Page 9
© Roger Boyesen 2005-2018
http://www.dartsforwindows.com - Darts for Windows v.2.9.2.8
09-Feb-18 16:51:08
STEEL DARTS NEMZETI BAJNOKSÁG - I. forduló - Férfi egyéni-2018.02.10. Székesfehérvár
Szabó Milán-Prince of Darts DSE
bye
Strbik Péter-Sport DC
bye
Katona Dániel-Piliscsabai SE
bye
Polyák Géza Zsolt-REVANS DSE
bye
Bogárdi István-Paksi Darts SE
bye
Áprily Zsolt-Győri DC
bye
Maráczi Attila-Újvárosi Darts Club SE
bye
Tóth Zsolt-Sport DC
bye
GROUP WINNER
Szabó Milán-Prince of Darts DSE
Strbik Péter-Sport DC
Katona Dániel-Piliscsabai SE
Polyák Géza Zsolt-REVANS DSE
Bogárdi István-Paksi Darts SE
Áprily Zsolt-Győri DC
Maráczi Attila-Újvárosi Darts Club SE
Tóth Zsolt-Sport DC
73
74
75
76
77
78
79
80
293
10:00
BOARD
10
294
10:30
BOARD
10
295
11:00
BOARD
10
296
11:30
BOARD
10
403
12:30
BOARD
10
404
13:00
BOARD
10
458
13:30
BOARD
10
Last 512 - Best of 9 legs
Last 256 - Best of 9 legs
Last 128 - Best of 9 legs
Last 64 - Best of 11 legs
GROUP 10
Page 10
© Roger Boyesen 2005-2018
http://www.dartsforwindows.com - Darts for Windows v.2.9.2.8
09-Feb-18 16:51:08
STEEL DARTS NEMZETI BAJNOKSÁG - I. forduló - Férfi egyéni-2018.02.10. Székesfehérvár
Bognár István-Sport-Hotel DC
bye
Szabó Zsolt-Sport DC
bye
Takács Norbert-Győri DC
bye
Tóth András-Darány KSE
bye
Nagy Gábor-BEAC SE
bye
Kisbalázsi Tibor-Salgótarjáni RPTE
bye
Tarján Tamás-Prince of Darts DSE
bye
Silárszky István-Wekerlei BSE
bye
GROUP WINNER
Bognár István-Sport-Hotel DC
Szabó Zsolt-Sport DC
Takács Norbert-Győri DC
Tóth András-Darány KSE
Nagy Gábor-BEAC SE
Kisbalázsi Tibor-Salgótarjáni RPTE
Tarján Tamás-Prince of Darts DSE
Silárszky István-Wekerlei BSE
81
82
83
84
85
86
87
88
297
10:00
BOARD
11
298
10:30
BOARD
11
299
11:00
BOARD
11
300
11:30
BOARD
11
405
12:30
BOARD
11
406
13:00
BOARD
11
459
13:30
BOARD
11
Last 512 - Best of 9 legs
Last 256 - Best of 9 legs
Last 128 - Best of 9 legs
Last 64 - Best of 11 legs
GROUP 11
Page 11
© Roger Boyesen 2005-2018
http://www.dartsforwindows.com - Darts for Windows v.2.9.2.8
09-Feb-18 16:51:08
STEEL DARTS NEMZETI BAJNOKSÁG - I. forduló - Férfi egyéni-2018.02.10. Székesfehérvár
Hegedűs Zsolt-Mátraterenyei DBE
bye
Szabó Ferenc-Viadukt SE
bye
Karsay Zsolt-Piliscsabai SE
bye
Balla Szabolcs-Hírös Hunok DC
bye
Abonyi Ádám-Tápiószelei DSE
bye
Hudra József-Smile DC
bye
Petrács Gábor Erik-Partiscum DC
bye
Szuszai József-Sport-Hotel DC
bye
GROUP WINNER
Hegedűs Zsolt-Mátraterenyei DBE
Szabó Ferenc-Viadukt SE
Karsay Zsolt-Piliscsabai SE
Balla Szabolcs-Hírös Hunok DC
Abonyi Ádám-Tápiószelei DSE
Hudra József-Smile DC
Petrács Gábor Erik-Partiscum DC
Szuszai József-Sport-Hotel DC
89
90
91
92
93
94
95
96
301
10:00
BOARD
12
302
10:30
BOARD
12
303
11:00
BOARD
12
304
11:30
BOARD
12
407
12:30
BOARD
12
408
13:00
BOARD
12
460
13:30
BOARD
12
Last 512 - Best of 9 legs
Last 256 - Best of 9 legs
Last 128 - Best of 9 legs
Last 64 - Best of 11 legs
GROUP 12
Page 12
© Roger Boyesen 2005-2018
http://www.dartsforwindows.com - Darts for Windows v.2.9.2.8
09-Feb-18 16:51:08
STEEL DARTS NEMZETI BAJNOKSÁG - I. forduló - Férfi egyéni-2018.02.10. Székesfehérvár
Domján Márió-Partiscum DC
bye
Katona-Kiss Károly-Smile DC
bye
id. Kiss Imre-Cívis DSE
bye
Hatos József-Sport DC
bye
Németh Albert-Szombathelyi DCSE
bye
Katona Dávid-Prince of Darts DSE
bye
Hollósi Róbert-Smile DC
bye
Agócs Gábor-Partiscum DC
bye
GROUP WINNER
Domján Márió-Partiscum DC
Katona-Kiss Károly-Smile DC
id. Kiss Imre-Cívis DSE
Hatos József-Sport DC
Németh Albert-Szombathelyi DCSE
Katona Dávid-Prince of Darts DSE
Hollósi Róbert-Smile DC
Agócs Gábor-Partiscum DC
97
98
99
100
101
102
103
104
305
10:00
BOARD
13
306
10:30
BOARD
13
307
11:00
BOARD
13
308
11:30
BOARD
13
409
12:30
BOARD
13
410
13:00
BOARD
13
461
13:30
BOARD
13
Last 512 - Best of 9 legs
Last 256 - Best of 9 legs
Last 128 - Best of 9 legs
Last 64 - Best of 11 legs
GROUP 13
Page 13
© Roger Boyesen 2005-2018
http://www.dartsforwindows.com - Darts for Windows v.2.9.2.8
09-Feb-18 16:51:08
STEEL DARTS NEMZETI BAJNOKSÁG - I. forduló - Férfi egyéni-2018.02.10. Székesfehérvár
Ignácz Attila-Paksi Darts SE
bye
Czmerk Tamás-Pécsi DC
bye
Bereczki Béla-EBDE SE
bye
Pap Zoltán-Pécsi DC
bye
Góbi István-Békéscsabai DSE
bye
Sági Patrik-T20 DC
bye
Füredi Balázs-Győri DC
bye
Hotz Szabolcs-Győztes Kör SE
bye
GROUP WINNER
Ignácz Attila-Paksi Darts SE
Czmerk Tamás-Pécsi DC
Bereczki Béla-EBDE SE
Pap Zoltán-Pécsi DC
Góbi István-Békéscsabai DSE
Sági Patrik-T20 DC
Füredi Balázs-Győri DC
Hotz Szabolcs-Győztes Kör SE
105
106
107
108
109
110
111
112
309
10:00
BOARD
14
310
10:30
BOARD
14
311
11:00
BOARD
14
312
11:30
BOARD
14
411
12:30
BOARD
14
412
13:00
BOARD
14
462
13:30
BOARD
14
Last 512 - Best of 9 legs
Last 256 - Best of 9 legs
Last 128 - Best of 9 legs
Last 64 - Best of 11 legs
GROUP 14
Page 14
© Roger Boyesen 2005-2018
http://www.dartsforwindows.com - Darts for Windows v.2.9.2.8
09-Feb-18 16:51:08
STEEL DARTS NEMZETI BAJNOKSÁG - I. forduló - Férfi egyéni-2018.02.10. Székesfehérvár
Rábaközi Áron-Mátraterenyei DBE
bye
Mészáros Zsolt-Sport DC
bye
Várfalvi Tamás-Pécsi DC
bye
Nagy János-DÖ-MIK DC
bye
Polgár Gergely-Sport DC
bye
Szitás Gábor-Hírös Hunok DC
bye
Payer László-Storm Darts Club SE
bye
Gémes Ferenc-Partiscum DC
bye
GROUP WINNER
Rábaközi Áron-Mátraterenyei DBE
Mészáros Zsolt-Sport DC
Várfalvi Tamás-Pécsi DC
Nagy János-DÖ-MIK DC
Polgár Gergely-Sport DC
Szitás Gábor-Hírös Hunok DC
Payer László-Storm Darts Club SE
Gémes Ferenc-Partiscum DC
113
114
115
116
117
118
119
120
313
10:00
BOARD
15
314
10:30
BOARD
15
315
11:00
BOARD
15
316
11:30
BOARD
15
413
12:30
BOARD
15
414
13:00
BOARD
15
463
13:30
BOARD
15
Last 512 - Best of 9 legs
Last 256 - Best of 9 legs
Last 128 - Best of 9 legs
Last 64 - Best of 11 legs
GROUP 15
Page 15
© Roger Boyesen 2005-2018
http://www.dartsforwindows.com - Darts for Windows v.2.9.2.8
09-Feb-18 16:51:08
STEEL DARTS NEMZETI BAJNOKSÁG - I. forduló - Férfi egyéni-2018.02.10. Székesfehérvár
Földi Tamás-Salgótarjáni RPTE
bye
Varga Zsombor-Wekerlei BSE
bye
Gábor István-Partiscum DC
bye
Horváth Csaba-Pécsi DC
bye
Béres Péter-Prince of Darts DSE
bye
Csík Miklós Gábor-EBDE SE
bye
Molnár László-Újvárosi Darts Club SE
bye
4)Rucska József-Győri DC
bye
GROUP WINNER
Földi Tamás-Salgótarjáni RPTE
Varga Zsombor-Wekerlei BSE
Gábor István-Partiscum DC
Horváth Csaba-Pécsi DC
Béres Péter-Prince of Darts DSE
Csík Miklós Gábor-EBDE SE
Molnár László-Újvárosi Darts Club SE
4)Rucska József-Győri DC
121
122
123
124
125
126
127
128
317
10:00
BOARD
16
318
10:30
BOARD
16
319
11:00
BOARD
16
320
11:30
BOARD
16
415
12:30
BOARD
16
416
13:00
BOARD
16
464
13:30
BOARD
16
Last 512 - Best of 9 legs
Last 256 - Best of 9 legs
Last 128 - Best of 9 legs
Last 64 - Best of 11 legs
GROUP 16
Page 16
© Roger Boyesen 2005-2018
http://www.dartsforwindows.com - Darts for Windows v.2.9.2.8
09-Feb-18 16:51:08
STEEL DARTS NEMZETI BAJNOKSÁG - I. forduló - Férfi egyéni-2018.02.10. Székesfehérvár
3)Kovács Patrik-Sport DC
bye
Csohány Gábor-Agria Dragons DC
bye
Bogdány Attila-DÖ-MIK  DC
bye
Hegyi Krisztián-Smile DC
bye
Bartovics Milán-Nyíregyházi DC
bye
Csorba Zoltán-Hírös Hunok DC
bye
Takács Zoltán-Salgótarjáni RPTE
bye
Kracz Csongor-Partiscum DC
bye
GROUP WINNER
3)Kovács Patrik-Sport DC
Csohány Gábor-Agria Dragons DC
Bogdány Attila-DÖ-MIK  DC
Hegyi Krisztián-Smile DC
Bartovics Milán-Nyíregyházi DC
Csorba Zoltán-Hírös Hunok DC
Takács Zoltán-Salgótarjáni RPTE
Kracz Csongor-Partiscum DC
129
130
131
132
133
134
135
136
321
10:00
BOARD
17
322
10:30
BOARD
17
323
11:00
BOARD
17
324
11:30
BOARD
17
417
12:30
BOARD
17
418
13:00
BOARD
17
465
13:30
BOARD
17
Last 512 - Best of 9 legs
Last 256 - Best of 9 legs
Last 128 - Best of 9 legs
Last 64 - Best of 11 legs
GROUP 17
Page 17
© Roger Boyesen 2005-2018
http://www.dartsforwindows.com - Darts for Windows v.2.9.2.8
09-Feb-18 16:51:08
STEEL DARTS NEMZETI BAJNOKSÁG - I. forduló - Férfi egyéni-2018.02.10. Székesfehérvár
Molnár László-Pestújhelyi SC
bye
Almási Sándor-Tiszaföldvári DE
bye
Greksa Károly-EBDE SE
bye
Horváth Imre-Szombathelyi DCSE
bye
Erdős Andor-Újvárosi Darts Club SE
bye
Koczka János Csaba-Győztes Kör SE
bye
Eperjesi Csaba-Agria Dragons DC
bye
Bata József-Sport DC
bye
GROUP WINNER
Molnár László-Pestújhelyi SC
Almási Sándor-Tiszaföldvári DE
Greksa Károly-EBDE SE
Horváth Imre-Szombathelyi DCSE
Erdős Andor-Újvárosi Darts Club SE
Koczka János Csaba-Győztes Kör SE
Eperjesi Csaba-Agria Dragons DC
Bata József-Sport DC
137
138
139
140
141
142
143
144
325
10:00
BOARD
18
326
10:30
BOARD
18
327
11:00
BOARD
18
328
11:30
BOARD
18
419
12:30
BOARD
18
420
13:00
BOARD
18
466
13:30
BOARD
18
Last 512 - Best of 9 legs
Last 256 - Best of 9 legs
Last 128 - Best of 9 legs
Last 64 - Best of 11 legs
GROUP 18
Page 18
© Roger Boyesen 2005-2018
http://www.dartsforwindows.com - Darts for Windows v.2.9.2.8
09-Feb-18 16:51:08
STEEL DARTS NEMZETI BAJNOKSÁG - I. forduló - Férfi egyéni-2018.02.10. Székesfehérvár
Bárdos Csaba-Jászladányi ESE
bye
Radich György-EBDE SE
bye
Lehoczky Péter-Viadukt SE
bye
Szabó Gábor-Viadukt SE
bye
Vidákovics Csaba-Paksi Darts SE
bye
Üveges Krisztián-BEAC SE
bye
Sztvorecz László-Békéscsabai DSE
bye
Erl Attila-Sport-Hotel DC
bye
GROUP WINNER
Bárdos Csaba-Jászladányi ESE
Radich György-EBDE SE
Lehoczky Péter-Viadukt SE
Szabó Gábor-Viadukt SE
Vidákovics Csaba-Paksi Darts SE
Üveges Krisztián-BEAC SE
Sztvorecz László-Békéscsabai DSE
Erl Attila-Sport-Hotel DC
145
146
147
148
149
150
151
152
329
10:00
BOARD
19
330
10:30
BOARD
19
331
11:00
BOARD
19
332
11:30
BOARD
19
421
12:30
BOARD
19
422
13:00
BOARD
19
467
13:30
BOARD
19
Last 512 - Best of 9 legs
Last 256 - Best of 9 legs
Last 128 - Best of 9 legs
Last 64 - Best of 11 legs
GROUP 19
Page 19
© Roger Boyesen 2005-2018
http://www.dartsforwindows.com - Darts for Windows v.2.9.2.8
09-Feb-18 16:51:08
STEEL DARTS NEMZETI BAJNOKSÁG - I. forduló - Férfi egyéni-2018.02.10. Székesfehérvár
Veze Dávid Tamás-Nyíregyházi DC
bye
Abonyi Mihály-Tápiószelei DSE
bye
Szalma Róbert-Pécsi DC
bye
Major Nándor-Kaposvári DK
bye
ifj. Payer László-Storm Darts Club SE
bye
Kovács Krisztián-Salgótarjáni RPTE
bye
Virág András-Salgótarjáni RPTE
bye
Katus Ferenc-T20 DC
bye
GROUP WINNER
Veze Dávid Tamás-Nyíregyházi DC
Abonyi Mihály-Tápiószelei DSE
Szalma Róbert-Pécsi DC
Major Nándor-Kaposvári DK
ifj. Payer László-Storm Darts Club SE
Kovács Krisztián-Salgótarjáni RPTE
Virág András-Salgótarjáni RPTE
Katus Ferenc-T20 DC
153
154
155
156
157
158
159
160
333
10:00
BOARD
20
334
10:30
BOARD
20
335
11:00
BOARD
20
336
11:30
BOARD
20
423
12:30
BOARD
20
424
13:00
BOARD
20
468
13:30
BOARD
20
Last 512 - Best of 9 legs
Last 256 - Best of 9 legs
Last 128 - Best of 9 legs
Last 64 - Best of 11 legs
GROUP 20
Page 20
© Roger Boyesen 2005-2018
http://www.dartsforwindows.com - Darts for Windows v.2.9.2.8
09-Feb-18 16:51:08
STEEL DARTS NEMZETI BAJNOKSÁG - I. forduló - Férfi egyéni-2018.02.10. Székesfehérvár
Kovács Attila-Paksi Darts SE
bye
Csóka András-Szombathelyi DCSE
bye
Surman József György-Sport DC
bye
Orosz András-Arany Bikák DSE
bye
Vecsei László-Arany Bikák DSE
bye
Uzorás Bence-Sport DC
bye
Szőgyényi Ferenc-Smile DC
bye
Andrew Alexander-Sport DC
bye
GROUP WINNER
Kovács Attila-Paksi Darts SE
Csóka András-Szombathelyi DCSE
Surman József György-Sport DC
Orosz András-Arany Bikák DSE
Vecsei László-Arany Bikák DSE
Uzorás Bence-Sport DC
Szőgyényi Ferenc-Smile DC
Andrew Alexander-Sport DC
161
162
163
164
165
166
167
168
337
10:00
BOARD
21
338
10:30
BOARD
21
339
11:00
BOARD
21
340
11:30
BOARD
21
425
12:30
BOARD
21
426
13:00
BOARD
21
469
13:30
BOARD
21
Last 512 - Best of 9 legs
Last 256 - Best of 9 legs
Last 128 - Best of 9 legs
Last 64 - Best of 11 legs
GROUP 21
Page 21
© Roger Boyesen 2005-2018
http://www.dartsforwindows.com - Darts for Windows v.2.9.2.8
09-Feb-18 16:51:08
STEEL DARTS NEMZETI BAJNOKSÁG - I. forduló - Férfi egyéni-2018.02.10. Székesfehérvár
Nagy Attila-Darány KSE
bye
Grünwald Róbert-Arany Bikák DSE
bye
Németh Szabolcs-Partiscum DC
bye
Nagy Gábor-DÖ-MIK DC
bye
Szendrő Szilárd-Szombathelyi DCSE
bye
Fábián Ferenc-Sport-Hotel DC
bye
Pálfy Péter-Győri DC
bye
Jenei Gábor-EBDE SE
bye
GROUP WINNER
Nagy Attila-Darány KSE
Grünwald Róbert-Arany Bikák DSE
Németh Szabolcs-Partiscum DC
Nagy Gábor-DÖ-MIK DC
Szendrő Szilárd-Szombathelyi DCSE
Fábián Ferenc-Sport-Hotel DC
Pálfy Péter-Győri DC
Jenei Gábor-EBDE SE
169
170
171
172
173
174
175
176
341
10:00
BOARD
22
342
10:30
BOARD
22
343
11:00
BOARD
22
344
11:30
BOARD
22
427
12:30
BOARD
22
428
13:00
BOARD
22
470
13:30
BOARD
22
Last 512 - Best of 9 legs
Last 256 - Best of 9 legs
Last 128 - Best of 9 legs
Last 64 - Best of 11 legs
GROUP 22
Page 22
© Roger Boyesen 2005-2018
http://www.dartsforwindows.com - Darts for Windows v.2.9.2.8
09-Feb-18 16:51:08
STEEL DARTS NEMZETI BAJNOKSÁG - I. forduló - Férfi egyéni-2018.02.10. Székesfehérvár
Böröczi Áron-Kaposvári DK
bye
Vörös Nándor-BEAC SE
bye
Gyurcsó Gergő-BEAC SE
bye
Berkó János-Jászladányi ESE
bye
Égner Attila-Paksi Darts SE
bye
Jagicza Gábor-Prince of Darts DSE
bye
Szolnoki Tamás-Aramis DC
bye
Gyomai Pál-EBDE SE
bye
GROUP WINNER
Böröczi Áron-Kaposvári DK
Vörös Nándor-BEAC SE
Gyurcsó Gergő-BEAC SE
Berkó János-Jászladányi ESE
Égner Attila-Paksi Darts SE
Jagicza Gábor-Prince of Darts DSE
Szolnoki Tamás-Aramis DC
Gyomai Pál-EBDE SE
177
178
179
180
181
182
183
184
345
10:00
BOARD
23
346
10:30
BOARD
23
347
11:00
BOARD
23
348
11:30
BOARD
23
429
12:30
BOARD
23
430
13:00
BOARD
23
471
13:30
BOARD
23
Last 512 - Best of 9 legs
Last 256 - Best of 9 legs
Last 128 - Best of 9 legs
Last 64 - Best of 11 legs
GROUP 23
Page 23
© Roger Boyesen 2005-2018
http://www.dartsforwindows.com - Darts for Windows v.2.9.2.8
09-Feb-18 16:51:08
STEEL DARTS NEMZETI BAJNOKSÁG - I. forduló - Férfi egyéni-2018.02.10. Székesfehérvár
Doetsch Balázs-Piliscsabai SE
bye
Kass Zoltán-BEAC SE
bye
Takács Dániel Patrik-Sport DC
bye
Szabó Ferenc-Békéscsabai DSE
bye
Vígh Gábor-Storm Darts Club SE
bye
Kőrös Richárd-Hírös Hunok DC
bye
Bai Zsolt-Agria Dragons DC
bye
6)Németh Zoltán-Sport DC
bye
GROUP WINNER
Doetsch Balázs-Piliscsabai SE
Kass Zoltán-BEAC SE
Takács Dániel Patrik-Sport DC
Szabó Ferenc-Békéscsabai DSE
Vígh Gábor-Storm Darts Club SE
Kőrös Richárd-Hírös Hunok DC
Bai Zsolt-Agria Dragons DC
6)Németh Zoltán-Sport DC
185
186
187
188
189
190
191
192
349
10:00
BOARD
24
350
10:30
BOARD
24
351
11:00
BOARD
24
352
11:30
BOARD
24
431
12:30
BOARD
24
432
13:00
BOARD
24
472
13:30
BOARD
24
Last 512 - Best of 9 legs
Last 256 - Best of 9 legs
Last 128 - Best of 9 legs
Last 64 - Best of 11 legs
GROUP 24
Page 24
© Roger Boyesen 2005-2018
http://www.dartsforwindows.com - Darts for Windows v.2.9.2.8
09-Feb-18 16:51:08
STEEL DARTS NEMZETI BAJNOKSÁG - I. forduló - Férfi egyéni-2018.02.10. Székesfehérvár
7)Darók Béla-Darány KSE
bye
Tóth István-Sport DC
bye
Kismartoni Dániel-Soul DC
bye
Melisek Zsolt-Pestújhelyi SC
bye
Farkas Martin Dávid-Arany Bikák DSE
bye
Jónap Tibor-Prince of Darts DSE
bye
Sárvári Béla-BEAC SE
bye
Meleg Balázs-Sport DC
bye
GROUP WINNER
7)Darók Béla-Darány KSE
Tóth István-Sport DC
Kismartoni Dániel-Soul DC
Melisek Zsolt-Pestújhelyi SC
Farkas Martin Dávid-Arany Bikák DSE
Jónap Tibor-Prince of Darts DSE
Sárvári Béla-BEAC SE
Meleg Balázs-Sport DC
193
194
195
196
197
198
199
200
353
10:00
BOARD
25
354
10:30
BOARD
25
355
11:00
BOARD
25
356
11:30
BOARD
25
433
12:30
BOARD
25
434
13:00
BOARD
25
473
13:30
BOARD
25
Last 512 - Best of 9 legs
Last 256 - Best of 9 legs
Last 128 - Best of 9 legs
Last 64 - Best of 11 legs
GROUP 25
Page 25
© Roger Boyesen 2005-2018
http://www.dartsforwindows.com - Darts for Windows v.2.9.2.8
09-Feb-18 16:51:08
STEEL DARTS NEMZETI BAJNOKSÁG - I. forduló - Férfi egyéni-2018.02.10. Székesfehérvár
Gyomai Péter-EBDE SE
bye
Papp István Zsolt-Arany Bikák DSE
bye
Őri József-Smile DC
bye
Springenszeisz Attila-Viadukt SE
bye
Tóth Péter Róbert-Pestújhelyi SC
bye
Papp Zoltán-Viadukt SE
bye
Dutka Zsolt-Sport-Hotel DC
bye
Bajzát György-Agria Dragons DC
bye
GROUP WINNER
Gyomai Péter-EBDE SE
Papp István Zsolt-Arany Bikák DSE
Őri József-Smile DC
Springenszeisz Attila-Viadukt SE
Tóth Péter Róbert-Pestújhelyi SC
Papp Zoltán-Viadukt SE
Dutka Zsolt-Sport-Hotel DC
Bajzát György-Agria Dragons DC
201
202
203
204
205
206
207
208
357
10:00
BOARD
26
358
10:30
BOARD
26
359
11:00
BOARD
26
360
11:30
BOARD
26
435
12:30
BOARD
26
436
13:00
BOARD
26
474
13:30
BOARD
26
Last 512 - Best of 9 legs
Last 256 - Best of 9 legs
Last 128 - Best of 9 legs
Last 64 - Best of 11 legs
GROUP 26
Page 26
© Roger Boyesen 2005-2018
http://www.dartsforwindows.com - Darts for Windows v.2.9.2.8
09-Feb-18 16:51:08
STEEL DARTS NEMZETI BAJNOKSÁG - I. forduló - Férfi egyéni-2018.02.10. Székesfehérvár
László Géza-Kaposvári DK
bye
Csécs Bálint István-Arany Bikák DSE
bye
Dr. Szilágyi Csaba-Partiscum DC
bye
Hovodzák Antal-Hírös Hunok DC
bye
Czipó Vivien-Sport DC
bye
Zsiros László-Békéscsabai DSE
bye
Kókai Kálmán-Békéscsabai DSE
bye
Kaufmann Krisztián-Wings DC
bye
GROUP WINNER
László Géza-Kaposvári DK
Csécs Bálint István-Arany Bikák DSE
Dr. Szilágyi Csaba-Partiscum DC
Hovodzák Antal-Hírös Hunok DC
Czipó Vivien-Sport DC
Zsiros László-Békéscsabai DSE
Kókai Kálmán-Békéscsabai DSE
Kaufmann Krisztián-Wings DC
209
210
211
212
213
214
215
216
361
10:00
BOARD
27
362
10:30
BOARD
27
363
11:00
BOARD
27
364
11:30
BOARD
27
437
12:30
BOARD
27
438
13:00
BOARD
27
475
13:30
BOARD
27
Last 512 - Best of 9 legs
Last 256 - Best of 9 legs
Last 128 - Best of 9 legs
Last 64 - Best of 11 legs
GROUP 27
Page 27
© Roger Boyesen 2005-2018
http://www.dartsforwindows.com - Darts for Windows v.2.9.2.8
09-Feb-18 16:51:08
STEEL DARTS NEMZETI BAJNOKSÁG - I. forduló - Férfi egyéni-2018.02.10. Székesfehérvár
Farkas Olivér-BEAC SE
bye
Rácz Zsolt-Sport DC
bye
Glückmann Péter-Nyíregyházi DC
bye
Kovács Tibor-Darány KSE
bye
Szabó János-Smile DC
bye
Bagi János-Balatonfüredi DC
bye
Nagy Zoltán-Sport DC
bye
Sándor Péter-Hírös Hunok DC
bye
GROUP WINNER
Farkas Olivér-BEAC SE
Rácz Zsolt-Sport DC
Glückmann Péter-Nyíregyházi DC
Kovács Tibor-Darány KSE
Szabó János-Smile DC
Bagi János-Balatonfüredi DC
Nagy Zoltán-Sport DC
Sándor Péter-Hírös Hunok DC
217
218
219
220
221
222
223
224
365
10:00
BOARD
28
366
10:30
BOARD
28
367
11:00
BOARD
28
368
11:30
BOARD
28
439
12:30
BOARD
28
440
13:00
BOARD
28
476
13:30
BOARD
28
Last 512 - Best of 9 legs
Last 256 - Best of 9 legs
Last 128 - Best of 9 legs
Last 64 - Best of 11 legs
GROUP 28
Page 28
© Roger Boyesen 2005-2018
http://www.dartsforwindows.com - Darts for Windows v.2.9.2.8
09-Feb-18 16:51:08
STEEL DARTS NEMZETI BAJNOKSÁG - I. forduló - Férfi egyéni-2018.02.10. Székesfehérvár
Kozári István-Pécsi DC
bye
Szilágyi Ádám-Arany Bikák DSE
bye
Balló Sándor-Sport DC
bye
Bábel Richárd-Sport DC
bye
Petrovics Bálint-Körmendi DC
bye
Pálos Tamás-Szombathelyi DCSE
bye
Boros Gábor Dániel-Sport DC
bye
Moldvai Balázs-Szombathelyi DCSE
Turucz Martin-Jászladányi ESE
GROUP WINNER
Kozári István-Pécsi DC
Szilágyi Ádám-Arany Bikák DSE
Balló Sándor-Sport DC
Bábel Richárd-Sport DC
Petrovics Bálint-Körmendi DC
Pálos Tamás-Szombathelyi DCSE
Boros Gábor Dániel-Sport DC
225
226
227
228
229
230
231
232
10:00
BOARD
29
369
10:30
BOARD
29
370
11:00
BOARD
29
371
11:30
BOARD
29
372
12:00
BOARD
29
441
12:30
BOARD
29
442
13:00
BOARD
29
477
13:30
BOARD
29
Last 512 - Best of 9 legs
Last 256 - Best of 9 legs
Last 128 - Best of 9 legs
Last 64 - Best of 11 legs
GROUP 29
Page 29
© Roger Boyesen 2005-2018
http://www.dartsforwindows.com - Darts for Windows v.2.9.2.8
09-Feb-18 16:51:08
STEEL DARTS NEMZETI BAJNOKSÁG - I. forduló - Férfi egyéni-2018.02.10. Székesfehérvár
Lábodi Gábor-Körmendi DC
bye
Berta István-Tiszaföldvári DE
bye
Mesterházi András-Körmendi DC
bye
Beke József-Tiszaföldvári DE
bye
Tucsek János-Smile DC
bye
Benyus Bence-Salgótarjáni RPTE
bye
Ihász Veronika-Győri DC
bye
Serfőző Balázs Botond-Sport DC
Dr. Tárnok Balázs-Viadukt SE
GROUP WINNER
Lábodi Gábor-Körmendi DC
Berta István-Tiszaföldvári DE
Mesterházi András-Körmendi DC
Beke József-Tiszaföldvári DE
Tucsek János-Smile DC
Benyus Bence-Salgótarjáni RPTE
Ihász Veronika-Győri DC
233
234
235
236
237
238
239
240
10:00
BOARD
30
373
10:30
BOARD
30
374
11:00
BOARD
30
375
11:30
BOARD
30
376
12:00
BOARD
30
443
12:30
BOARD
30
444
13:00
BOARD
30
478
13:30
BOARD
30
Last 512 - Best of 9 legs
Last 256 - Best of 9 legs
Last 128 - Best of 9 legs
Last 64 - Best of 11 legs
GROUP 30
Page 30
© Roger Boyesen 2005-2018
http://www.dartsforwindows.com - Darts for Windows v.2.9.2.8
09-Feb-18 16:51:08
STEEL DARTS NEMZETI BAJNOKSÁG - I. forduló - Férfi egyéni-2018.02.10. Székesfehérvár
Szoboszlai Zsolt-Aktív Stúdió
bye
Patak Dávid-Viadukt SE
bye
Kajári Attila-Paksi Darts SE
bye
Tömöri Tibor-Újvárosi Darts Club SE
bye
Virágh Ferenc-Pécsi DC
bye
Molnár Lázsló-Smile DC
bye
Gévai Péter Dávid-Újvárosi Darts Club SE
bye
Hegedűs László-Újvárosi Darts Club SE
Körmendi Mihály-Újvárosi Darts Club SE
GROUP WINNER
Szoboszlai Zsolt-Aktív Stúdió
Patak Dávid-Viadukt SE
Kajári Attila-Paksi Darts SE
Tömöri Tibor-Újvárosi Darts Club SE
Virágh Ferenc-Pécsi DC
Molnár Lázsló-Smile DC
Gévai Péter Dávid-Újvárosi Darts Club SE
241
242
243
244
245
246
247
248
10:00
BOARD
31
377
10:30
BOARD
31
378
11:00
BOARD
31
379
11:30
BOARD
31
380
12:00
BOARD
31
445
12:30
BOARD
31
446
13:00
BOARD
31
479
13:30
BOARD
31
Last 512 - Best of 9 legs
Last 256 - Best of 9 legs
Last 128 - Best of 9 legs
Last 64 - Best of 11 legs
GROUP 31
Page 31
© Roger Boyesen 2005-2018
http://www.dartsforwindows.com - Darts for Windows v.2.9.2.8
09-Feb-18 16:51:08
STEEL DARTS NEMZETI BAJNOKSÁG - I. forduló - Férfi egyéni-2018.02.10. Székesfehérvár
Darányi Zoltán-Győri DC
bye
Spisák László-Jászladányi ESE
bye
Molnár Patrik László-Mátraterenyei DBE
bye
Kaiser Richárd-Sport DC
bye
Kassai József-Partiscum DC
bye
Béres Károly-Agria Dragons DC
bye
Bartha Richárd-Pécsi DC
Csák Márton-Prince of Darts DSE
2)Takács Gábor-Prince of Darts DSE
bye
GROUP WINNER
Darányi Zoltán-Győri DC
Spisák László-Jászladányi ESE
Molnár Patrik László-Mátraterenyei DBE
Kaiser Richárd-Sport DC
Kassai József-Partiscum DC
Béres Károly-Agria Dragons DC
2)Takács Gábor-Prince of Darts DSE
249
250
251
252
253
254
255
10:00
BOARD
32
256
381
10:30
BOARD
32
382
11:00
BOARD
32
383
11:30
BOARD
32
384
12:00
BOARD
32
447
12:30
BOARD
32
448
13:00
BOARD
32
480
13:30
BOARD
32
Last 512 - Best of 9 legs
Last 256 - Best of 9 legs
Last 128 - Best of 9 legs
Last 64 - Best of 11 legs
GROUP 32
Page 32
© Roger Boyesen 2005-2018
http://www.dartsforwindows.com - Darts for Windows v.2.9.2.8
09-Feb-18 16:51:08
STEEL DARTS NEMZETI BAJNOKSÁG - I. forduló - Férfi egyéni-2018.02.10. Székesfehérvár
FINALIST
481
14:10
BOARD
1
482
14:10
BOARD
2
483
14:10
BOARD
3
484
14:10
BOARD
4
485
14:10
BOARD
5
486
14:10
BOARD
6
487
14:10
BOARD
7
488
14:10
BOARD
8
497
14:50
BOARD
1
498
14:50
BOARD
2
499
14:50
BOARD
3
500
14:50
BOARD
4
505
15:30
BOARD
2
506
15:30
BOARD
4
509
16:10
Last 32 - Best of 11 legs
Last 16 - Best of 11 legs
Quarter-finals - Best of 3 sets,5 legs
Semi-finals - Best of 3 sets,5 legs
Page 33
© Roger Boyesen 2005-2018
http://www.dartsforwindows.com - Darts for Windows v.2.9.2.8
09-Feb-18 16:51:08
STEEL DARTS NEMZETI BAJNOKSÁG - I. forduló - Férfi egyéni-2018.02.10. Székesfehérvár
FINALIST
489
14:10
BOARD
9
490
14:10
BOARD
10
491
14:10
BOARD
11
492
14:10
BOARD
12
493
14:10
BOARD
13
494
14:10
BOARD
14
495
14:10
BOARD
15
496
14:10
BOARD
16
501
14:50
BOARD
5
502
14:50
BOARD
6
503
14:50
BOARD
7
504
14:50
BOARD
8
507
15:30
BOARD
6
508
15:30
BOARD
8
510
16:10
Last 32 - Best of 11 legs
Last 16 - Best of 11 legs
Quarter-finals - Best of 3 sets,5 legs
Semi-finals - Best of 3 sets,5 legs
Page 34
© Roger Boyesen 2005-2018
http://www.dartsforwindows.com - Darts for Windows v.2.9.2.8
09-Feb-18 16:51:08
STEEL DARTS NEMZETI BAJNOKSÁG - I. forduló - Férfi egyéni-2018.02.10. Székesfehérvár
CHAMPION
497
14:50
BOARD
1
498
14:50
BOARD
2
499
14:50
BOARD
3
500
14:50
BOARD
4
501
14:50
BOARD
5
502
14:50
BOARD
6
503
14:50
BOARD
7
504
14:50
BOARD
8
505
15:30
BOARD
2
506
15:30
BOARD
4
507
15:30
BOARD
6
508
15:30
BOARD
8
509
16:10
510
16:10
511
17:00

Stage
Last 16 - Best of 11 legs
Quarter-finals - Best of 3 sets,5 legs
Semi-finals - Best of 3 sets,5 legs
Final - Best of 5 sets,5 legs
FINALS
Page 35
© Roger Boyesen 2005-2018
http://www.dartsforwindows.com - Darts for Windows v.2.9.2.8