Type what you are searching for:

Make your own custom-made popup window!

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore
[contact-form-7 404 "Not Found"]

Steel Nemzeti Csapatbajnokság – csoportbeosztások

Steel Nemzeti Csapatbajnokság – csoportbeosztások

Steel Nemzeti Csapatbajnokság 2018. I. osztály

“A” csoport:

  • Győri DC I.
  • Piliscsabai SC
  • Hírös Hunok DC
  • Sport  DC I.
  • DÖ-MIK DC
  • Smile DC I.

“B” csoport:

  • Pécsi DC
  • Szombathelyi DCSE
  • Sport DC II.
  • Soul DC I
  • Újpalotai KDC
  • Pestújhely SC

Steel Nemzeti Csapatbajnokság 2018. II. osztály

“A” csoport:

  • Szolnoki Baglyok
  • Békéscsabai DSE II.
  • Darányi DK
  • Körmendi DC
  • Smile DC II.
  • REAC SISE

“B” csoport:

  • Békéscsabai DSE I.
  • Sport DC – Szekszárd
  • Partiscum DC
  • Vecsési SE
  • Sport-Hotel DC
  • Győri DC II.

Steel Nemzeti Csapatbajnokság 2018. III. osztály

1. csoport

  • Pécsi DC IV.
  • Pécsi DC II
  • Paksi DC
  • T20 DC
  • Darányi DK

2. csoport

  • Kaposvári DC
  • Bányász Berze DK
  • Pécs I.
  • Pécs III.

3. csoport

  • Körmendi DC II.
  • Szombathelyi DCSE II.
  • Szombathelyi DCSE III.
  • Balatonfüredi DC

4. csoport

  • SZDCSE Rábahídvég
  • Zalaegerszegi DC
  • Aramis DC
  • Körmendi DC III.

5. csoport

  • Partiscum DC III.
  • Jászladányi ESE II.
  • Hírős Hunok DC
  • Békéscsaba III.
  • Jászladányi ESE I.

6. csoport

  • Jászladányi ESE III.
  • Sport DC Nagykőrös
  • Partiscum DC II.
  • Tiszaföldvári DE

7. csoport

  • Smile DC IV.
  • BEAC
  • Újvárosi DC  Ördögök
  • Piliscsaba SE II.

8. csoport

  • Viadukt II.
  • Veresi Farkasok
  • Prince of Darts I.
  • Smile DC VI.

9. csoport

  • EBDE Harrows
  • Wekerle 300
  • Smile DC V.
  • Storm Vértesnet II.

10. csoport

  • Újvárosi DC Titánok
  • Viadukt SE I.
  • BEAC Jägers
  • REAC-SISE II
  • Sport DC Budapest

11. csoport

  • Wekerlei Csibészek
  • Smile DC III.
  • Storm Vértesnet I.
  • Tököli KSE

12. csoport

  • Prince of Darts II.
  • EBDE 60+
  • Újvárosi DC Keselyűk
  • Acéldarazsak

13. csoport

  • Cívis DSE
  • Nyíregyházi DC
  • Arany Bikák All Stars
  • Arany Bikák Dara Darts Team
  • Arany Bikák Arany Csapat

14. csoport

  • Salgótarjáni Párducok I
  • Salgótarjáni Párducok II.
  • AgriaDragons DC
  • Mátraterenyei DBE I.
  • Mátraterenyei DBE II.